ASSMANN

Profesjonalne Usługi Światłowodowe
spawanie@assmann.pl | Tel: 71 326 71 40

Wynajem spawarki światłowodowej

 

Nowa usługa wynajmu spawarki światłowodowej S2T-10A firmy S2-Technology jest już dostępna. Na życzenie klienta przeprowadzamy krótkie darmowe szkolenie z obsługi spawarki.

 

Profesjonalna spawarka światłowodowa S2-TechnologySpawarka światłowodowa S2T-10 to niezwykle lekkie i poręczne urządzenie przystosowane do trudnych warunków otoczenia.Prezentuje najnowszą technologię spawania włókien z centrowaniem do rdzenia. Urządzenie posiada kolorowy wyświetlacz LCD 4.3” i wyposażona jest w bardzo czytelne i intuicyjne menu. Spawarka S2T-10A charakteryzuje się dużą trwałością dzięki zastosowaniu stopu tytanu do budowy korpusu, który jest dodatkowo pokryty warstwą gumową w celu zapewnienia jeszcze lepszej odporności na przypadkowe zdarzenia. Urządzenie jest wodoszczelne oraz pyłoszczelne. Przy pełnym naładowaniu baterii S2T-10A umożliwia wykonanie do 200 spawów. Spawarka dostarczana jest w zestawie z walizką i kompletem narzędzi do obróbki światłowodu. Zapoznaj się z prezentacją video spawarki swiatłowodowej S2T-10A na YouTube.

 

 

Koszty wynajmu urządzenia:

1 dzień:     250 zł netto

2 dni:         362 zł netto

3 dni:         451 zł netto

4 dni:         514 zł netto

5 dni:         564 zł netto

wiecej:     poproś o indywidualną wycenę

Jak najlepiej się z nami skontaktować?

  • Wyślij zapytanie lub poproś o darmową wycenę wypełniając zamieszczony obok formularz
  • Biuro Wrocław: 71 3267140
    Biuro Warszawa: 22 586 11 60
  • Wyślij do nas maila: spawanie@assmann.pl

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest ASSMANN Distribution Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Więcej informacji o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych mogą Państwo znaleźć w naszej Polityce prywatności dostępnej pod adresem: https://www.assmann.pl/pl/footer/polityka-prywatnosci/.