Profesjonalne usługi światłowodowe

Spawanie światłowodów

Stale doskonaląc naszą ofertę  oraz rozszerzając zakres korzyści wynikających ze współpracy z naszą firmą, włączyliśmy do naszego portfolio usługi związane z technologią światłowodową. Głównym zakresem tej działalności jest wykonywanie połączeń światłowodowych (spawanie światłowodów), naprawa oraz serwis, jak również wykonywanie pomiarów weryfikacyjnych i certyfikacyjnych. Podejmujemy się spawania wszystkich rodzajów włókien, które wykonujemy nowoczesnym sprzętem, spełniającym odpowiednie normy i posiadającym odpowiednie certyfikaty.   

Każde prace dokumentujemy poprzez wykonanie odpowiednich pomiarów weryfikacyjnych (testy podstawowe Tier 1) lub pomiarów certyfikacyjnych (testy rozszerzone Tier 2). Raporty z przeprowadzonych pomiarów spełniają wszystkie wymagania określone przez odpowiednie normy i standardy dotyczące pomiarów i dokumentacji (np. ISO/IEC 14763-3). Posiadamy najnowsze urządzenia pomiarowe, które spełniają wszelkie zalecenia techniczne oraz gwarantują posiadanie aktualnych certyfikatów kalibracji. 

Wykonujemy pomiary już istniejącej sieci celem weryfikacji jej parametrów wg odpowiednich norm i standardów oraz określenie jej maksymalnej wydajności (przepustowości).

Posiadamy młody, dynamiczny zespół o wysokich kwalifikacjach z dużym  doświadczeniem. Stawiamy na kwalifikacje, które zapewniają nam niezawodność i pewność podejmowanych przez nas zobowiązań. Nie podejmujemy ryzyka, gdyż jesteśmy odpowiedzialni za Państwa zlecenia i inwestycje. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości. Wybieramy tylko sprawdzone rozwiązania. 

Napisz lub zadzwoń do nas: 71 326 71 40 Przygotujemy dla Ciebie szybką wycenę.